Szkolne Koło Wolontariatu, działające w ZSP w Sadownem, organizuje akcję „Świąteczna Paczka”!

Jest w naszej gminie wiele rodzin z dziećmi, które są w trudnej sytuacji materialnej. Pragniemy wesprzeć te rodziny i sprawić, że nadchodzące święta będą lepsze, milsze, radośniejsze, a dzieci otrzymają wymarzone prezenty.

Jesteśmy wolontariuszami, staramy się podejmować różne działania mające na celu niesienie pomocy, ale często potrzebujemy w tych działaniach wsparcia wspaniałej sadowieńskiej społeczności! Także i tym razem zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do pomocy w spełnianiu dziecięcych marzeń i wsparciu potrzebujących rodzin.

W sklepie Robert i Topaz stoją pojemniki z informacją o naszej akcji „Świąteczna Paczka”. Można do nich wkładać produkty spożywcze, środki piorące, zabawki i co tylko Państwo uważacie, że może być pomocne w organizacji zbliżających się świąt.

Liczymy na Państwa wsparcie. Wszystkim Państwu bardzo gorąco dziękujemy za pomoc w realizacji idei świątecznej paczki, zrozumienie potrzeb innych i wrażliwość na dziecięce serca!!!

Małgorzata Olton – opiekun SKW w ZSP w Sadownem