W dniu 5 lutego 2014 roku odbyły się regionalne zawody w narciarstwie biegowym – Gołoborze koło Siedlec. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców. Pierwsza z nich w składzie Daniel Tymiński, Łukasz Zyśk, Łukasz Karczmarczyk i Jakub Klimek zajęła IV miejsce z łącznym czasem 43,57 ulegając drużynom z Siedlec i Garwolina. Naszym narciarzom  do III miejsca na podium zabrakło 1 minuty i 16 sekund. To naprawdę niewiele i byłyby brązowe medale. Indywidualnie najlepiej wypadł Daniel Tymiński, który zajął IX miejsce z czasem 10.06, tuż za nim uplasował się Łukasz Zyśk z czasem 10,26 a XI miejsce zajął Łukasz Karczmarczyk z czasem 10.40. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Za rok będzie lepiej….