6 kwietnia, na nowooddanym boisku przy stadionie miejskim w Węgrowie rozegrano Powiatowy Turniej Orlik. Drużyna naszej szkoły, w składzie: Tomasz Postek, Artur Renik, Michał Gastoł, Piotr Bala, Piwko Cezary, Adam Badurek, Adam Dobosz, Piotr Dąbkowski, Jakubisiak Adrian, Kalata Rafał i Urbankowski Jakub, zajęła 3 miejsce po równorzędnej walce z LO I ZSP Węgrów.

W meczu z ZSP było 0:0, a liceum węgrowskiemu ulegliśmy 3:2,prowadząc 1:0 i 2:1. Swoją małą karierę sportową kończą uczniowie klas 3-ecich. Był to dla nich turniej pożegnalny. Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę, biorąc udział w wielu zawodach sportowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adam Dobosz – uczeń wsszechstronnie utalentowany sportowo, pasjonat piłki nożnej, o którym wielu  mówi: „tańczący z piłką”.