16 kwietnia w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu węgrowskiego mieli okazję zaprezentować się w trzech kategoriach: turniej recytatorski, turniej teatrów jednego aktora i turniej poezji śpiewanej.

Decyzją jury w kategorii poezji śpiewanej pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Renik, nagrodę za drugie miejsce otrzymała Karolina Podgórska. Obie są uczennicami naszej szkoły. W turnieju recytatorskim miejsce trzecie zajęła również uczennica LO w Sadownem Milena Stawiarz.

Laureaci konkursu reprezentowali powiat węgrowski na kolejnym etapie konkursu, który odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.