Dziś odbyła się gala rozdania nagród Szkolnej Ligi Piłki Nożnej…

Podsumowując nasze ligowe rozgrywki dzisiejszego dnia wręczyliśmy nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników oraz zawodniczek. Na początku chcielibyśmy podziękować panu dyrektorowi Sławomirowi Ryszawie oraz nauczycielom wychowania fizycznego – panom Wojciechowi Łopacińskiemu i Ireneuszowi Zyśkowi – za umożliwienie rozegrania turnieju i opiekę nad nim. Dziękujemy także panu arbitrowi Sebastianowi Kowalczykowi, który sędziował najważniejsze spotkania. Na koniec gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za walkę i emocje. A oto końcowe wyniki i laureaci poszczególnych kategorii:

Klasyfikacja drużyn:

Dziewczęta:

I – II LO

II – I TG

III – I LO

Chłopcy:

I – II LO

II – II TG

III – III LO

IV – I LO

V – I TG

VI – II ZSZ

(Drużyna III ZSZ wycofała się z turnieju w trakcie rozgrywek.)

Nagrody indywidualne:

Najbardziej bramkostrzelna zawodniczka – Patrycja Oljasz (II LO)

Najpiękniejsza zawodniczka – Aleksandra Szymanik (II LO)

(wybór był trudny, ale Ola wygrała większością głosów męskiej części publiczności)

Najlepszy strzelec – Sebastian Polewski (II LO)

(13 bramek, ale tuż za nim był jego kolega z drużyny Konrad Akonom)

Nagroda Fair Play – Michał Kuczkowski (III LO)

(grał on „najczyściej” ze wszystkich zawodników oraz strzelał bramki w każdym spotkaniu, a także był pomysłodawcą całego turnieju)

Niestety żadnemu z bramkarzy nie udało się zachować czystego konta we wszystkich meczach. Najlepiej broniącymi byli jednak Tomasz Tymiński (II LO – 4 bramki stracone) oraz Bartosz Kowalczyk (III LO – 6 bramek straconych i 1 strzelona). Ponadto wręczyliśmy nagrody specjalne naszym gościom z zagranicy, a całą galę uzupełnił występ przygotowany przez uczniów z II TG.

Fotorelacja: