III LO 1:2 II TG

Dziś odbył się mecz decydujący o końcowym układzie na szczycie tabeli. W tym spotkaniu zmierzyły się ze sobą jak dotąd dwie najlepsze drużyny w lidze. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. W końcówce spotkania w kontrowersyjnych okolicznościach drużyna III LO została pozbawiona punktów przez II TG. Mecz nie odbył się bez emocji – wątpliwy rzut karny oraz nieuznana bramka dla III LO. Obie ekipy będą miały sobie coś do udowodnienia podczas turnieju o „Puchar Orkana”, który zostanie rozegrany już w drugim półroczu roku szkolnego. Podwójnie zmotywowana powinna być zwłaszcza drużyna obrońców tytułu z poprzedniego roku, czyli III LO. Choć do końca rozgrywek jeszcze wiele się może wydarzyć, bo jak mawiał Kazimierz Górski: „dopóki piłka w grze”, końcowy układ tabeli prawdopodobnie już nieznacznie  ulegnie zmianie.

Składy:

III LO: (BR) B. Kowalczyk, M. Koroś, M. Kuczkowski, J. Klimek, K. Rukat, D.Tymiński, K. Drozd

II TG: (BR) K. Kokosza, P. Abramczuk, P. Dzieciątko, M. Ojdana, Sz. Rowicki

Bramki: 0-1 Sz. Rowicki (karny); 1-1 M. Kuczkowski; 1-2 P. Dzieciątko