I LO 5:2 II TG

Dziś wielką niespodziankę oraz spore zamieszanie w tabeli sprawiła I LO. Jak pisałem wcześniej „dopoki piłka w grze” wszystko może się wydarzyć i tak właśnie było dzisiaj. „Pierwszaki” chyba czytali niedawną relacje z meczu, gdyż zagrali dziś najlepszy mecz w lidze i dzięki temu zwycięstwu ciągle jeszcze mają matematyczne szanse na końcowy triumf. Mecz ten był najbardziej emocjonującym spotkaniem z dotychczas rozegranych. Zakończył się wynikiem 5:2, jednak okazji do strzelenia większej ilości bramek nie brakowało obu zespołom. II TG miała nawet kilka „setek” na odwrócenie wyniku, jednak futbol to piękna i nieprzewidywalna gra. Spotkanie od pierwszego do ostatniego gwizdka stało na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny postawiły na otwartą grę oraz walkę do samego końca. Było wszystko: ostra walka, emocje oraz piękne bramki i akcje, serwowane ra jednej, raz z drugiej strony. Swoje umiejętności i zaangażowanie starali się pokazać wszyscy, jednak wyróżniającą się postacią był J. Łopaciński, któremu należy się tytuł zawodnika meczu. Strzelił hat-trick’a, asystował, walczył w obronie, odbierał piłki i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Grał jak prawdziwy lider. Jego kolega z znany wszystkim jako „Krecik”, który też rozegrał dobre zawody, w swoim zespole porównywany jest do James’a Rodriguez’a, tak więc po tym spotkaniu Kubę można porównać już tylko do najlepszego piłkarza świata – Cristiano Ronaldo. Cała drużyna zagrała świetny mecz, mimo tego, że stała na straconej pozycji oraz musiała stawić czoła liderowi, który postawił naprawdę ciężkie warunki. Po dzisiejszym dniu w tabeli trochę zawirowało i na końcowe zwycięstwo wciąż mają szanse 4 zespoły. Choć wydawało się, że wszystko już przesądzone, walka będzie trwała do końcowego gwizdka ostatniego meczu. Liderzy nie mogą być jeszcze niczego pewni. Gramy do końca!

Składy:

I LO: (BR) D. Wójcik, B. Chojnowski, E. Dębkowski, J. Łopaciński, K. Wojciechowski

II TG: (BR) K. Kokosza, P. Abramczuk, P. Dzieciątko, B. Ołdak, M. Ojdana

Bramki: J. Łopaciński (x3); B. Chojnowski (x1); K. Wojciechowski (x1) – P. Dzieciątko (x2)