W dniu 21 listopada 2018r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Węgrowskiego. Wybrano nowe władze Rady Powiatu oraz skład Zarządu Powiatu. Na starostę Powiatu Węgrowskiego wybrana została Pani Ewa Besztak, zaś Wicestarostą Powiatu Węgrowskiego został nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem Pan Marek Renik. Jesteśmy bardzo dumni, że osoba z naszej szkolnej społeczności została doceniona tak ważnym awansem zawodowym. Cieszymy się bardzo z awansu naszego kolegi i serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia.

Życzymy naszemu koledze i nauczycielowi Panu  Markowi Renikowi oraz nowemu Staroście Pani Ewie Besztak wielu sukcesów na nowych stanowiskach pracy.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie ZSP w Sadownem.