W ubiegły czwartek grupa uczniów i nauczycieli naszej szkoły, na czele z księdzem Karolem Lipczyńskim uczestniczyła w wieczorze uwielbienia- Siedlce dla Jezusa.

Celem wydarzenia zatytułowanego „Weź Dziecię i Jego Matkę” (Mt 2,13) było podkreślenie w trwającym Roku św. Józefa roli opiekuna Maryi w historii zbawienia. Organizatorzy: Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej przy współpracy ze Wspólnotą Jednego Ducha, Fundacją Nasza Szkoła, siedlecką parafią św. Jana Pawła II oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

W pierwszej części nabożeństwa zaplanowano radosne wielbienie Boga z oprawą muzyczną grupy Gospel Rain. Zespół ten od wielu lat animuje nabożeństwa i koncerty uwielbieniowe. Wielokrotnie gościł na antenie telewizyjnej m.in. w związku z wydarzeniem „Jezus na Stadionie”. W czasie nabożeństwa wysłuchaliśmy świadectwo wiary Marty Przybyły z inicjatywy propagującej Zawierzenie Jezusowi przez ręce Maryi (zawierzenie33.pl).

Drugi blok modlitewny prowadzony przed Najświętszym Sakramentem w połączeniu z błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.