W sobotę, 5 grudnia w ZSP w Sadownem odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem „CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…” Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klasy Ie i IIIa Publicznego Gimnazjum w Łochowie. Wspólne lepienie pierogów i uszek, wypiek i dekoracja świątecznych ciasteczek oraz dekoracyjne składanie serwetek były małym treningiem przed świątecznymi przygotowaniami. Gimnazjaliści próbowali także swoich sił w carvingu i przygotowywaniu zdrowych, warzywno-owocowych koktajli. Uczniowie  zdobyli nowe doświadczenie, mające być może wpływ na planowanie własnej przyszłości.

Warsztaty były częścią projektu  „Już weekend – aktywnie i pozytywnie” współfinansowanego przez Powiat Węgrowski oraz Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli na Rzecz Pomocy Szkołom „Olimpia”.

Fotorelacja poniżej

{gallery}2015wargastrosternicki{/gallery}