W dniu dzisiejszym CKE (Centralna Komisja Egzaminacyjna) podała wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, przeprowadzonego w styczniu 2021. W naszym technikum do egzaminu z kwalifikacji TG 16, ORGANIZACJA ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH przystąpili uczniowie klasy 4 technikum. Egzamin ten jest bardzo wymagający i według uczniów najtrudniejszy w całym cyklu nauki. Wystarczy tylko wspomnieć, że z części teoretycznej egzaminu, aby zdać należy zdobyć 50 % punktów a z części praktycznej aż 75 % . Tym bardziej cieszy nas fakt, że wszyscy uczniowie którzy podeszli do egzaminu odnieśli sukces i będą mogli posługiwać się tytułem Technika Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Gratulujemy naszym wspaniałym uczniom, życzymy dalszych sukcesów i oczywiście powtórzenia wyniku na egzaminie maturalnym!