Pierwsza wizyta robocza w Vinchiaturo

W dniach 16-18 listopada 2010r. koordynator projektu Hanna Łojek przebywała z wizytą  roboczą w szkole koordynatora projektu w Vinchiaturo. Celem wizyty było zaplanowanie harmonogramu zadań dla szkół partnerskich oraz omówienie szczegółów dotyczących produktów końcowych i organizacji wizyt w szkołach partnerskich. W spotkaniu udział wzięli partnerzy z Francji i Hiszpanii.

Wizyta była okazją do nawiązania przyjaźni. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Gospodarze z dumą prezentowali historię i zabytki urokliwego, zachwycającego swoją architekturą, wielowiekowego miasta Benevento, podczas popołudniowego spaceru ulicami tego miasta.  Niezapomnianym wrażeniem pozostanie kolacja w restauracji serwującej typowe dania regionalne okręgu Molise w Campobasso.