W dniu 06.06.2014 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Sadownem odbędzie się „Spotkanie po latach” –panel jubileuszowy absolwentów szkoły. Impreza jest organizowana w ramach obchodów 500- lecia Sadownego.

Organizatorzy:  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Działam, Parafia św. Jana Chrzciciela w Sadownem, Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Gmina Sadowne zapraszają wszystkich absolwentów sadoweńskiego liceum. Swój udział w uroczystościach zapowiedzieli: J. E. ks. bp Antoni Dydycz oraz wybitni absolwenci Sadowieńskiej Alma Mater, m.in. Rektor UKSW ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński.

Program uroczystości przedstawia się następująco:

• 10.00 Msza św. w Kościele św. Jana Chrzciciela w Sadownem pod przewodnictwem J. E. ks. bpa Antoniego Dydycza koncelebrowana przez księży – absolwentów LO w Sadownem
  • 11.30 Uroczyste otwarcie Panelu Jubileuszowego w Sali gimnastycznej ZSP w Sadownem
  • Powitanie uczestników i gości
  • Rys historyczny Sadownego