Spotkanie i trening z Adamem Doboszem…

Jutro chłopcy z naszej szkoły, którzy co tydzień w czwartek spotykają się by wspólnie rozwijać swoją pasję – piłkę nożną, będą mieli okazję na spotkanie oraz wspólny trening z naszą lokalną gwiazdą futbolu oraz absolwentem naszego liceum – Adamem Doboszem. Gość poprowadzi początek zajęć, pokaże trochę ćwiczeń (zapewne także parę sztuczek) oraz swoje umiejętności w czasie późniejszej gry. Zajęcia rozpoczną się jak co tydzień o godz. 16:30 w Hali Sportowej. Dodam tylko, że te cotygodniowe zajęcia odbywają się dzięki panu Wojciechowi Łopacińskiemu (który poświęca swój czas dla uczniów także poza godzinami lekcyjnymi) oraz Ireneuszowi Zyśkowi (który prowadzi zajęcia podczas nieobecności pana Wojciecha). Dziękujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych zajęciach.