26 listopada nastąpiło podsumowanie roku sportowego 2009/2010 Powiatu Węgrowskiego w hali sportowej w Sadownem z udziałem: Starosty – pana Krzysztofa Fedorczyka, Wójta Naszej Gminy – pana Zdzisława Tracza, Naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu – pana Tadeusza Krupy, władz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – pana Tadeusza Ryczkowskiego i wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego – pana Jana Tempczyka oraz dyrektorów i nauczycieli wf z terenu powiatu.

 

 

         19 stycznia 2011 odbyły się Powiatowe Rozgrywki Tenisa Stołowego, w których drużyna  chłopców Naszego Liceum (Adam Dobosz IIIa i Piotr Dąbkowski IIa) zdobyła I miejsce. Zwycięzców, wraz z okazałym pucharem, można podziwiać w galerii. Warto nadmienić, że Adam Dobosz – tegoroczny maturzysta, to utalentowany sportowiec i wielokrotny reprezentant naszej Szkoły. Z pewnością jeszcze o nim usłyszymy.

          Dobiegają końca Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej w Szwecji. Naszym nie poszło, ale warto przytoczyć słowa Bogdana Wenty na 20 sekund przed końcem meczu z Serbią przy stanie 26 : 26:

„Panowie ! Konsekwentnie do końca. Jest bramka, czy nie. Ale będzie.” … i była.  

Pozdrawiamy wszystkich piłkarzy ręcznych i nie tylko. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *