Uczniowie ZSP w Sadownem wzięli udział w Indywidualnych Biegach przełajowych Powiatu węgrowskiego ( Marcin Koroś, Bartek Kowalczyk – klasa II LO, Wójcik Dominik – klasa I ZSZ ) i Regionu siedleckiego ( Marcin Koroś, Bartek Kowalczyk ).

Drużyna chłopców składzie: Konrad Telak, Mateusz Rejf – klasa III LO, Szymon Rowicki, Krzysztof Kokosza – TŻ, Artur Szczechura, Przemysław Brzostek – III ZSZ, Grędziak Radosław, Skoneczny Michał – I ZSZ, Bartek Kowalczyk – II LO wzięła udział w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej.

6 grudnia 2013 r dwie drużyny chłopców zagrały w Turnieju Piłki Nożnej Halowej LZS. Jedna z nich w składzie: Konrad Telak, Mateusz Rejf, Przemysław Brzostek, Szymon Rowicki, Krzysztof Kokosza, Ojdana Mateusz, Bartek Kowalczyk, Konrad Akonom, Sebastian Polewski, Michał Gut, Jakub Klimek, Daniel Tymiński wywalczyła II miejsce zdobywając puchar i srebrne medale.

W minionym półroczu nasi uczniowie pod wodzą Daniela Tymińskiego z klasy II LO zorganizowali cztery wyjazdy na mecze Legii do Warszawy. Odbyły się one w ramach programu ” Kibicuj z klasą „. Danielowi Tyminskiemu propagatorowi sportu, świetnemu organizatorowi i kibicowi należą się słowa uznania i podziękowania.