Dziś nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych Powiatu Węgrowskiego. Odbyły się one w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

Po dotarciu na miejsce nasi uczniowie przygotowywali stanowiska na targi. Na pierwszym stoliku znajdowały się ulotki, rogaliki i magnesy robione przez naszych uczniów. Następnie była prezentacja carvingu w wykonaniu Natalii Bryl i Jakuba Biernata. Pięknie przygotowany kosz warzywny z napisem „ZSP w Sadownem” i bukieciki z rzodkiewek. Natalia Michalik i Arek Kozioł prezentowali pyszne bezalkoholowe drinki. Na stoliku były również napisane przepisy na drinki. Patrycja Bartosiewicz i Martyna Kubis zajmowały się stoiskiem z ciastami i deserami, które również były robione przez naszych uczniów z technikum. Na Targach były wszystkie szkoły ponadpodstawowe z powiatu węgrowskiego. Każda z nich miała swoje stanowisko. Przedstawiały występy muzyczne, taneczne, mundurowe. Nasza szkoła zatańczyła Tango i Polkę „Starej Warszawy”. Zuzanna Szczechura i Zuzanna Gierej zaśpiewały „Muzyka Starej Warszawy” Ireny Santor. Marta Szymanik zaśpiewała piosenkę Nataszy Zylskiej „Kasztany”. Akompaniował niezawodny Pan Kamil Kiełek. Nie da się ukryć, że nasze stanowiska najbardziej zainteresowały młodszych kolegów i ich nauczycieli. Desery i drinki rozchodziły się w mgnieniu oka.

Tekst: Weronika Podgórska
Zdjęcia: Olga Cyrych