Nasza szkoła wzięła udział w tegorocznych Dożynkach Powiatu Węgrowskiego 2021- ,,W krainie Norwida”. Odbyły się one na błoniach Pałacu w Łochowie w dniu 19.09. 2021 roku.

Dożynki, to święto plonów podczas którego miejscowości z naszego powiatu prezentowały wieńce dożynkowe z tegorocznych plonów zbóż, kwiatów i ziół. Nie mogło tam zabraknąć naszego technikum. Uczniowie pod okiem opiekunów przygotowali smaczną zupę gulaszową (doskonałą w tym chłodnym dniu !), ciasta, sękacze, rogaliki, sękacze, kawę i herbatę. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się kosze carvingowe. Było coś dla ciała…i ducha…Nie zabrakło także naszego zespołu tanecznego ,,Orkan”, który zaprezentował tańce ludowe i poloneza. Choć aura nie sprzyjała uroczystości, bo było bardzo zimno…wszyscy dobrze wspominają ten czas. ,,Kraina Norwida” odchodzi do przeszłości, ale na pewno my pojawimy się na dożynkach już za rok…..