17 października 2022 roku w naszej szkole odbył się kolejny dzień papieski. Jest to 44 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Św. Piotra. Śmiało można powiedzieć, że dzień ten to już tradycja w naszej szkole. Ksiądz Krzysztof Rzepczyński z pomocą pani Marty Osman, pana Kamila Kiełka oraz uczennic klas 3 i 4 liceum zorganizował krótki program słowno-muzyczny wraz ze zdjęciami oraz filmami z życia św. Jana Pawła II. Na uroczystość zostało zaproszonych kilku gości: wicestarosta pan Marek Renik, ks. kanonik Stanisław Wojciechowski oraz emerytowany nauczyciel naszej szkoły p. Krzysztof Kądziela. Uczennice przybliżyły zgromadzonym życiorys Ojca Świętego. Pięknie zaśpiewały piosenki, a akcentem dopełniającym było wspólne odśpiewanie „Barki” – ulubionej pieśni papieża. Na samym końcu goście wraz z dyrektorem szkoły zabrali głos i wspominali „czasy” kiedy żył Karol Wojtyła. Ksiądz kanonik pobłogosławił wszystkich uczestników relikwiami św. Jana Pawła II.