W dniu wczorajszym w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie klas maturalnych. Dzień pełen wzruszeń i podziękowań. Na początku Dyrektor Sławomir Ryszawa przywitał zaproszonych gości, pracowników, absolwentów i uczniów szkoły. Następnie głos zabrali: Pan Wicestarosta Marek Renik i Wójt Gminy Sadowne – Waldemar Cyran. Pan dyrektor przeczytał także listy od Pani Marii Koc i Pani Anny Kaszuby, w którym zawarte były życzenia dla naszych tegorocznych maturzystów.

Zostały także wręczone Stypendia Starosty Powiatu Węgrowskiego, które otrzymali: Magdalena Gajewska, Agnieszka Renik, Katarzyna Wyszyńska, Julia Kowalczyk, Wiktoria Decyk, Maciej Ołdak, Marta Szymanik.

Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas trzecich. Absolwenci odebrali swoje świadectwa i nagrody za udział m.in.: w kole tanecznym i kole wolontariatu. Uczniowie technikum, którzy uzyskali najwyższe średnie końcoworoczne:
Emilia Matusik 5.44,
Katarzyna Wyszyńska 4.96,
Weronika Karczmarczyk 4.89.
Uczniowie liceum, którzy uzyskali najwyższe średnie końcoworoczne:
Anna Gałązka 5.39,
Agnieszka Renik 5.00,
Beata Kalbarczyk 4.94,
Magdalena Gajewska 4.89.
Na zakończenie klasy 3 technikum i 3 liceum przygotowały Galę rozdania Orkanów 2022. Było 11 kategorii, w których wygrani absolwenci i ich wychowawcy otrzymali statuetki. Klasy maturalne również złożyły krótkie podziękowania na ręce nauczycieli za trud włożony w ich edukację. Naszym absolwentom życzymy połamania piór i trzymamy kciuki za egzamin maturalny!

Tekst i zdjęcia: Weronika Podgórska