{gallery}stypendia2017{/gallery}

W dniu 8 lutego 2017 r. odbyła się Powiatowa Gala Stypendystów. Na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Węgrowski, którzy osiągnęli w pierwszym półroczu roku kalendarzowego 2016/2017 najlepsze wyniki w nauce. Na Powiatową Galę Stypendystów zostali także zaproszeni uczniowie z terenu Powiatu Węgrowskiego, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w sporcie. Na Galę przybyli także dyrektorzy szkół. Wicestarosta Halina Ulińska wraz z Przewodniczącymi Rady Powiatu Węgrowskiego Lidią Siuchtą i Pawłem Marchelą oraz Członkami Zarządu Powiatu Węgrowskiego Pawłem Stelmachem i Włodzimierzem Miszczakiem wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy Stypendium Starosty Węgrowskiego i pogratulowali wybitnych osiągnięć. Przyznane zostały również stypendia motywacyjne, których głównym celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych.

Stypendia Starosty Węgrowskiego otrzymali między innymi uczniowie naszej szkoły:

Klaudia Rostek, Jakub Łopaciński, Gabriela Renik, Patrycja Siadkowska, Małgorzata Sobieska, Zuzanna Majbańska, Anna Ryszawa, Alicja Zyśk.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Foto: www.powiatwegrowski.pl

Źródło: www.powiatwegrowski.pl