3 marca gościliśmy 50 uczniów z Zespołu Szkół w Mokrej Wsi. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych „Spotkania z gastronomią – Wielkanoc”.

Zostali podzieleni na 4 grupy: kuchnia, carving, prezentacja barmańskie i zwiedzanie Muzeum Ziemii Sadowieńskiej. Na każdym stanowisku grupa spędzała około 1,5 godziny.

Ciekawa okazała się także wizyta w Muzeum Ziemi Sadowieńskiej pod opieką Pana Janusz Urbankowskiego, dyrektora i kustosza placówki.

Po warszatatach  uczniowie zwiedzili budynek Zespołu Szkół Gimnazjalnych, gdzie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły: Liceum Ogólnokształcące, Technikum Gastronomiczne, Szkołą Zawodowa a od przyszłego roku Technikum Hotelarskie – obejrzeli prezentację na temat wyboru drogi kształcenia.

Wycieczka ta z pewnością dostarczyła wielu wrażeń i nowych doświadczeń.

Fotorelacja poniżej

{gallery}studniowka2014{/gallery}