W dniu 21 lutego 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem odbył się II Wieczorek Poezji Miłosnej przygotowany przez młodzież naszych szkół pod hasłem „Bo cóż znaczy życie bez miłości”.

Uczniowie Liceum i Technikum w Sadownem zaprezentowali montaż słowno muzyczny przygotowany pod opieką Pani profesor Ewy Sówki i Pana profesora Kamila Kiełka, który również akompaniował śpiewającej Magdalenie Berezie i Julii Urbankowskiej. Przygotowana była też piękna scenografia i dekoracja, które dodatkowo wprowadzały wspaniały nastrój. Na nasze zaproszenie licznie odpowiedzieli mieszkańcy Gminy Sadowne. Nie obyło się też bez bisów. Po wspaniałym występie wszyscy zostali zaproszeni do poczęstowania się wypiekami przygotowanymi przez nasze Technikum.

Ten sam występ został zaprezentowany w dniu 22 lutego 2019r dla uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Sadownem. Nasi młodzi przyjaciele z tych szkół z uwagą wsłuchiwali się w to co przygotowali dla nich ich starsi koledzy i koleżanki, zaś nauczyciele Gimnazjum i Szkoły Podstawowej z radością podziwiali występ swoich dawnych uczniów. Wszystkim przygotowany program bardzo się podobał.

{gallery{wieczorpoezji2019{/gallery}