W dniu 24 września uczniowie klas I Liceum, Technikum i Szkoły Zawodowej udali się na rowerową wycieczkę integracyjną.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od głosowania w wyborach Samorządu Szkolnego. Następnie udaliśmy się do Prostyni, gdzie wysłuchaliśmy gawędy ks. Proboszcza Ryszarda Zalewskiego o historii Sanktuarium, słynnych odpustach i kozach. Około godziny 11 ruszyliśmy w drogę do ośrodka „Binduga” gdzie mieliśmy odpoczynek i dzięki uprzejmości Pana Zdzisława Niegowskiego wzmocniliśmy siły. Następnie udaliśmy się w okolice kościoła aby spróbować lodów brokowskich. W drodze powrotnej jadąc wzdłuż Bugu dotarliśmy do miejsca gdzie spoczywa wrak słynnego parowca. Do Sadownego wróciliśmy o 15 i zakończyliśmy wycieczkę.

{gallery}2015integracyjnarowerowa{/gallery}