Kolejny mecz rozgrywek dziewcząt w ramach naszej szkolnej ligi ….

I LO 0:2 II LO

Dziś odbył się kolejny mecz rozgrywek dziewcząt w ramach naszej szkolnej ligi. Spotkanie, jak wszystkie rozgrywane przez nasze koleżanki, było widowiskowe i emocjonujące. Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Klasa I LO uległa starszym koleżankom, a wyróżniającą się postacią w zwycięskiej drużynie była Karolina Stelmach, która uczestniczyła w prawie każdej akcji swojej drużyny oraz pokazywała wielkie zaangażowanie w meczu. Gratulujemy formy, umiejętności (niczym gwiazda kobiecego futbolu Marta), a także urody i wdzięku w grze. Oczywiście brawa należą się także pozostałym zawodniczkom. Dzięki temu zwycięstwu dziewczyny z klasy II LO zapewniły sobie zwycięstwo w rozgrywkach, niezależnie od wyniku ostatniego spotkania, które już za tydzień pomiędzy I LO i I TG. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą grę, a pozostałym życzymy powodzenia.

Fotorelacja:

Składy:

I LO: (BR) A. Ryszawa, M. Bartnik, A. Kurek, G. Renik, K. Rostek

II LO: (BR) M. Nowak, P. Oljasz, M. Posiewka, A. Sawicka, K. Stelmach, K. Zawadzka Rez.: P. Gromek, A. Szymanik