Kształcimy w zakresie:

• humanistycznym,
  • przyrodniczym,
  • nauk ścisłych.

W naszym liceum znajdziesz:

• wykwalifikowaną kadrę nauczycielską,
  • bogatą bazę dydaktyczno-sportową.

Dodatkowo oferujemy udział w:

• warsztatach muzyczno-wokalnych,
  • zajęciach tanecznych,
  • konkursach i przeglądach artystycznych,
  • projektach międzynarodowych Erasmus+ i Comenius,
  • szkolnym kole Caritas.
  • rajdy rowerowe

Klasa o profilu społeczno-ekonomicznym

Klasa o profilu społeczno-ekonomicznym jest odpowiedzią na potrzeby uczniów o wszechstronnych zainteresowaniach i uzdolnieniach. W trakcie nauki uczniowie zdobędą podstawowe informacje z zakresu polityki, prawa, ekonomii oraz funkcjonowania gospodarki rynkowej. Realizowane na poziomie rozszerzonym matematyka, wiedza o społeczeństwie oraz język angielski, pomogą nie tylko zdać dobrze maturę, ale również przygotować się do dalszej nauki na studiach wyższych takich jak: ekonomia, prawo, dziennikarstwo, bankowość, administracja, turystyka, geodezja, stosunki międzynarodowe itp.
Profil społeczno-ekonomiczny jest świetną bazą do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pracy w biznesie lub administracji publicznej.

Poczuj klimat naszej szkoły: