W dniu 4.10.2021 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzić salę obrad Sejmu RP (na zaproszenie posła Pana Macieja Górskiego). Wcześniej jednak rozpoczęliśmy wizytę w stolicy od spaceru Traktem Królewskim, ulicami Starego i Nowego Miasta. Przekroczyliśmy bramę Uniwersytetu Warszawskiego, bo rok akademicki już się rozpoczął, a przecież za rok uczniowie klasy III LOG mogą próbować swoich sił również na tej uczelni….Następnie udaliśmy się do Sejmu, gdzie Pani Przewodnik przekazała nam informacje związane z funkcjonowaniem tego organu państwowego. Zajęliśmy miejsca na galerii sejmowej, a następnie udaliśmy się na obiad w sejmowej stołówce….. Dzięki wizycie w Sejmie bliżej poznaliśmy zasady pracy tego ważnego organu państwowego. Pogoda na spacery wprost wymarzona, a humory uczestnikom również dopisały… Czekamy na kolejne inicjatywy i wyzwania !
Dziękujemy Panu Maciejowi Górskiemu za zaproszenie i możliwość poznania tak ważnego miejsca dla naszego państwa.