Wskrzesiliśmy tradycję i … zorganizowaliśmy imprezę szkolną zwaną ,, Połowinkami ” lub ,, Półmetkiem”, tym razem z udziałem kl. III LO i III TG.

Młodzież wraz z opiekunami bawiła się w sobotni wieczór 29.10.22r w szkolnym internacie. Przy dźwiękach skocznej muzyki, smacznych posiłkach czas mijał bardzo szybko i zanim się zorientowaliśmy, trzeba było przesunąć wskazówki zegarów, bo o 2.00 przeszliśmy na czas zimowy. Humory dopisywały, a bezsprzecznie wodzirejem zabawy został Rafał Mioduszewski, który potrafił zachęcić niezdecydowanych do wspólnych tańców. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem Pań z naszej kuchni, które przygotowały młodzieżowe przekąski ,, dla każdego ”, rodzicom za pomoc w zorganizowanie i zapewnienie bezpieczeństwa podczas imprezy oraz przedstawicielom kl. II TG za pomoc w obsłudze.