Drodzy Rodzice! Zachęcamy do szczepienia swoich dzieci w miesiącu wrześniu. W tym tygodniu uczniowie otrzymają deklarację uczestnictwa w szczepieniu (deklarację można również pobrać ze strony szkoły). Prosimy o przemyślenie decyzji i ewentualne wypełnienie deklaracji oraz dostarczenie jej do placówki. Szczepienie uczniów odbędzie się już w najbliższych dniach w Ośrodku Zdrowia w Łochowie. Szczepienie nie jest obowiązkowe, ale zachęcamy do skorzystania z tej propozycji. Pomyślmy o bezpieczeństwie swoich rodzin, przyjaciół i o tym, aby dzieci mogły normalnie funkcjonować w szkole, żeby czuły się bezpieczne. To przecież cel i wspólna troska rodziców i szkoły. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia.