W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Dzień Walki z Otyłością. Jak co roku nasze działania miały na celu zwrócenie uwagi na problem nadwagi i otyłości oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat prawidłowego odżywiania i jego wpływu na zdrowie i samopoczucie człowieka. Mniejsze ryzyko przedwczesnej śmierci, lepsza kondycja zdrowotna i wyższa samoocena – to tylko kilka powodów, dla których warto zadbać o linię. Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy III TG – Katarzyny Wyszyńskiej, Weroniki Karczmarczyk, Gracjana Wisłowskiego oraz Rafała Zaleskiego powstała prezentacja nt. zdrowego odżywiania ” Jesteś tym co jesz” oraz film instruktażowo – inspiracyjny z propozycjami na drugie śniadanie do szkoły czy pracy. Tak, wiemy… mamy zdalne nauczanie…ale tym bardziej zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji. Pomimo #zostańwdomu pamiętajcie śniadanie to podstawa!
Będzie nam bardzo miło, jak w komentarzach podzielicie się swoimi pomysłami na drugie śniadanie lub wykonaniem naszych propozycji