W dniach 19 – 25 sierpnia bieżącego roku odbył się obóz taneczno-teatralny organizowany przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe „Działam”. Uczestnikami obozu byli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnzjalnych w Sadownem. W tym roku spędzili kilka dni w uroczej miejscowości Zwardoń w Beskidzie Żywieckim. Każdy dzień mijał na nauce tańca i zajęciach teatralnych. Oczywiście nie zabrakło wypadu w góry i zwiedzania okolicy, uczestnicy poczuli się jak na prawdziwej wojnie biorąc udział w rozgrywkach paintballowych, a czas wolny można było spędzić na basenie, grając w piłkę lub po prostu pospacerować i cieszyć oczy pięknem górskiej natury. Nawiązały się nowe przyjaźnie, umiejętności tańca zostały podszlifowane a sztuka aktorska opanowana prawie do perfekcji:) 

Celem obozu było, oprócz wypoczynku, przygotowanie spektaklu teatralno-tanecznego na podstawie sztuki Aleksandra Fredry pt.: „Kalosze”. Premiera przedstawienia odbędzie się w połowie października 2013.
Obóz był dofinansowany przez Gminę Sadowne i Powiat Węgrowski. Warsztaty teatralne poprowadził absolwent naszej szkoły – Michał Zasłona, natomiast taneczne Mirosława i Marek Renikowie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *