Dnia 11.10.2023 r. w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Powiatowych Obchodach Dnia Edukacji Narodowej. To był wyjątkowy dzień, pełen podziękowań i życzeń dla Dyrekcji, Nauczycieli oraz wszystkich Pracowników Oświaty. Najważniejszym momentem tego wydarzenia była chwila wręczenia zasłużonych Odznaczeń Państwowych, Nagród Starosty oraz Nagród Dyrektorów. Nie możemy być bardziej dumni z naszej lokalnej społeczności edukacyjnej.

Nagrodę Starosty Powiatu Węgrowskiego otrzymali:

Pan Sławomir Ryszawa – Dyrektor

Pani Maria Dobies – nauczycielka przedmiotów zawodowych

Również nie zapomniano o innych nauczycielach, którzy wkładają mnóstwo wysiłku i serca w kształcenie naszych dzieci.

Nagrody Dyrektora Szkoły trafiły w tym roku do:

Pani Elżbiety Dernałowicz

Pani Magdaleny Figoń

Pana Kamila Kiełka

Pana Wojciecha Łopacińskiego

Pani Mirosławy Renik

Pana Mariusza Wójcika

Podczas uroczystości, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, z rąk pani Doroty Skrzypek Medale Komisji Edukacji Narodowej odebrali pani Maria Koc i pan Sylwester Dąbrowski.
Nauczyciele to osoby, które nie tylko wykształcają przyszłość, ale także inspirują nasze młodsze pokolenia. Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby docenić trud i zaangażowanie wszystkich pracowników oświaty.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w edukacji!