⛪ 14 września to dzień, w którym nasza młodzież z ZSP w Sadownem miała okazję uczestniczyć w Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Drohiczynie, który w tym roku odbywał się pod hasłem: „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”. W ten piękny ranek zebraliśmy się na placu katedralnym w Drohiczynie. To była chwila pełna oczekiwań, radości i gotowości na to, co miało nadejść.

Spotkanie rozpoczęło się od integracji, którą prowadził ks. Łukasz Redosz i ks.Piotr Jarosiewicz. To był moment, który połączył nas w jedną wielką społeczność, gotową na przyjęcie wszystkiego, co ten dzień przyniesie.

Godzina 10:30 przyniosła konferencję, na którą zaproszony był Edzio RAP- freestylowiec, tiktoker, uczestnik Fame MMA, który opowiedział historię swojego życia, zachęcał młodzież do wierności Panu Bogu. Jego słowa były inspirujące i na pewno na długo zostaną w naszych sercach.

Następnie wszyscy wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. bp Piotra Sawczuka. To był moment duchowej kontemplacji i zbliżenia do Boga.

Po Eucharystii, wystąpił zespół Małe TGD- zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem.

Po śpiewach i tańcach udaliśmy się na obiad, który odbył się w magicznych ogrodach seminaryjnych. Ten dzień był wyjątkowy – pełen duchowej głębi, radości, i wspólnoty. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu, dzięki niemu nasza młodzież z Sadownego poczuła się jeszcze bardziej zjednoczona i gotowa na nowe wyzwania!

Więcej zdjęć i informacji: https://drohiczynska.pl/aktualnosci/zlo-dobrej-zwyciezaj-diecezjalny-dzien-mlodziezy/?fbclid=IwAR1-PGQ988jwKf9Cv5lWM_hkJORNholoNj4OO4w-9R9JrsRo7SO8qA-7zRY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *