Dziś 21 marca – pierwszy Dzień Wiosny, a co za tym idzie nasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizował Międzyklasowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Orkana.

Pięć drużyn złożonych z uczniów naszej szkoły spotkało się na hali sportowej, aby rozegrać turniej. Rozegrano mecze systemem „każdy z każdym” . Spotkania były bardzo zacięte i emocjonujące, jednak wszyscy zawodnicy przestrzegali zasad „ fair play” i słuchali sędziego, którym był nasz absolwent- Sebastian Kowalczyk.

Dziękujemy – organizatorom, panu Wojciechowi Łopacińskiemu oraz Ireneuszowi Zyśkowi, wszystkim zawodnikom za udział i sportową walkę oraz kibicom którzy nieustannie kibicowali.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – klasa II LO (skład: D. Wójcik, B. Chojnowski, E. Dębkowski, J. Łopaciński, K. Wojciechowski)

II miejsce – klasa III LO (skład: T. Tymiński, M. Gut, M. Wyszyński, S. Polewski, K. Akonom, Rez: Ł. Karczmarczyk, M. Zasłona )

III miejsce – III technikum (skład: K. Kokosza, P. Abramczuk, P. Dzieciątko, B. Ołdak, M. Ojdana)

Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone medalami , a także mianowano KONRADA AKONOMA jako Najlepszego Strzelca Turnieju , który dzięki wybornej skuteczności zanotował na swoim koncie 8 bramek.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym facebookowym profilu